Sayfanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için
Tarayıcı JavaScript özelliğinin aktif olması gerekir.

USDTRY21:48:581.49
7,467337,47243
EURTRY21:49:091.36
9,018799,02949
EURUSD21:49:09-0.14
1,207251,20735
GLDGR0.57
412,5177412,7994
XAUUSD-0.90
1718,151718,38
XAGGR-0.10
6,31496,3159
XAGUSD-1.56
26,295426,2986
DXY0.14
90,888
 OranDK. % 
GBPUSD1,39750.06
USDJPY106,970.20
USDCAD1,26260.05
USDSEK8,41480.37
USDCHF0,91860.45
AUDUSD0,7803-0.32
EURJPY129,140.07
USDCNY6,4679-0.04
USDEUR0,88970.00
XAUEUR-0.76
1423,161423,35
XAUGBP-0.93
1228,201230,60
XAUXAG0.67
65,341
BRENT2.97
64,279064,2920

EKONOMİ TAKVİMİ Bugün

Tümü »
ÜlkePiyasa VerisiAçıklananSaat
MXMali Dengesi Jan 1MXN-7.96B00:00
AUAi Group Construction Index Feb 157.400:30
USAPI Ham Petrol Stok Değişimi 26/Feb 27.356M00:30
NZInşaat Izinleri (Aylık) Jan 12.1%00:45
AUMarkit Pmi Kompozit Final Feb 153.701:00
BRNet Istihdam Jan 1--01:00
AUMarkit Hizmetler Pmi Final Feb 253.401:00
UYTicari işlemler dengesi Jan 1--02:00
COFaiz Oranı Kararı 1--02:30
SAOPEC JMMC Meeting 2--03:00
HKMarkit PMI Feb 15003:30
SGMarkit PMI Feb 154.903:30
JPJibun Bank Composite PMI Final Feb 148.203:30
JPJibun Bank Services PMI Final Feb 246.303:30
AUGsyih Deflatörü Çeyreksel Q4 11.1%03:30
AUGsyh Büyüme Oranı (Yıllık) Q4 2-1.1%03:30
AUGsyh Büyüme Oranı Çeyreksel Bazda Q4 23.1%03:30
AUGsyh Sermaye Harcamaları Çeyreksel Bazda Q4 13.6%03:30
AUGsyh Nihai Tüketim Çeyreksel Bazda Q4 13.2%03:30
AURBA Chart Pack 1--03:30
IEAIB Services PMI Feb 141.204:01
JPBoJ Kataoka Speech 2--04:30
CNCaixin Kompozit PMI Feb 151.704:45
CNCaixin Hizmetleri Pmi Feb 251.504:45
EGEmirates - Nbd - Kobi'Ler Feb 149.307:15
SAEmirates - Nbd - Kobi'Ler Feb 153.907:15
AEEmirates - Nbd - Kobi'Ler Feb 150.607:15
INMarkit Hizmetleri Pmi Feb 155.308:00
KZTengri Partners Services PMI Feb 150.309:00
KZTengri Partners Composite PMI Feb 149.409:00
MZStandart - Banka - Pmi Feb 149.109:00
RUMarkit Hizmetleri Pmi Feb 152.209:00
UGStanbic - Banka - Uganda - KOBİ'ler Feb 151.209:00
NOCari Işlemler Q4 1NOK9.28B10:00
TRÜfe (Aylık) Feb 11.22%10:00
TRÜfe (Yıllık) Feb 127.09%10:00
TREnflasyon Oranı (Aylık) Feb 20.91%10:00
TREnflasyon Oranı (Yıllık) Feb 215.61%10:00
ZAIHS Markit PMI Feb 150.210:15
KEStanbic Bank PMI Feb 150.910:30
SEHizmet sektörü Satın Alma Yöneticileri Endeksi Feb 162.710:30
CHEnflasyon Oranı (Aylık) Feb 20.2%10:30
CHEnflasyon Oranı (Yıllık) Feb 2-0.5%10:30
FRBütçeler Dengesi Jan 1€-21.86B10:45
AMEnflasyon Oranı (Yıllık) Feb 15.3%11:00
ESMarkit Hizmetleri Pmi Feb 243.111:15
HKPerakende Satış (Yıllık) Jan 1-14.5%11:30
ZMStanbic Bank Zambiya PMI Feb 147.111:30
ITIHS Markit Services PMI Feb 248.811:45
ITIHS Markit Composite PMI Feb 151.411:45
NGStanbic Ibtc Bankası Nijerya Pmi Feb 15211:45
FRMarkit Pmi Kompozit Final Feb 14711:50
FRMarkit Hizmetler Pmi Final Feb 245.611:50
DEMarkit Hizmetler Pmi Final Feb 245.711:55
DEMarkit Pmi Kompozit Final Feb 151.111:55
ITGsyh Büyüme Oranı (Yıllık) Final Q4 2-6.6%12:00
QAQatar Financial Centre PMI Feb 153.212:00
LBLübnan Blom Pmi Feb 142.212:00
ABMarkit Hizmetler Pmi Final Feb 245.712:00
ITGsyh Büyüme Oranı Çeyreksel Bazda Final Q4 2-1.9%12:00
GHStanbic Bank Gana PMI Feb 152.512:00
ABMarkit Pmi Kompozit Final Feb 148.812:00
GBMarkit/CIPS UK Services PMI Final Feb 249.512:30
GBMarkit/CIPS Composite PMI Final Feb 149.612:30
ABÜfe (Yıllık) Jan 10%13:00
ABÜfe (Aylık) Jan 11.4%13:00
DEBundesbank Annual Report 1--13:00
KZÜfe (Yıllık) Feb 18.4%13:00
NOKonut Fiyat Endeksi (Yıllık) Feb 19.7%13:00
NOKonut Fiyat Endeksi (Aylık) Feb 11.3%13:00
IEIşsizlik Oranı Feb 15.8%14:00
BRGsyh Büyüme Oranı Çeyreksel Bazda Q4 23.2%15:00
BRGsyh Büyüme Oranı (Yıllık) Q4 2-1.1%15:00
USMba Mortgage Başvuruları 26/Feb 10.5%15:00
USMba 30 Yıllık Mortgage Oranı 26/Feb 13.23%15:00
GBOBR Economic and Fiscal Forecasts 1--15:30
GBBudget 2021 2--15:30
BRMarkit Hizmetleri Pmi Feb 247.116:00
BRMarkit Kompozit Pmi Feb 149.616:00
ABECB Panetta Speech 1--16:00
USAdp Istihdam Değişimi Feb 2117K16:15
CAInşaat Izinleri (Aylık) Jan 18.2%16:30
UGİş güvenliği Feb 1--17:00
UGTicari işlemler dengesi Jan 1--17:00
USMarkit Hizmetler Pmi Final Feb 259.817:45
USMarkit Pmi Kompozit Final Feb 259.517:45
USIsm Imalat Dışı Istihdam Feb 152.718:00
USHarkerın Konuşması- Federal Rezerv bankası 2--18:00
USIsm Imalat Dışı Pmi Feb 255.318:00
ABECB Guindos Speech 2--18:00
USIsm Imalat Dışı Fiyatlar Feb 171.818:00
PLFaiz Oranı Kararı Mar 20.1%18:00
USIsm Imalat Dışı Yeni Siparişler Feb 151.918:00
USIsm Imalat Dışı Iş Aktivitesi Feb 155.518:00
USEIA Refinery Crude Runs Change 26/Feb 1-2.327M18:30
USEIA Heating Oil Stocks Change 26/Feb 1-1.123M18:30
USÇed Benzin Stoklar Değiştirin 26/Feb 2-13.624M18:30
USEIA Crude Oil Imports Change 26/Feb 11.656M18:30
USEIA Cushing Crude Oil Stocks Change 26/Feb 20.485M18:30
USÇed Ham Petrol Stokları Değiştirmek 26/Feb 221.563M18:30
USEIA Distillate Stocks Change 26/Feb 1-9.719M18:30
USEIA Gasoline Production Change 26/Feb 10.565M18:30
USEIA Distillate Fuel Production Change 26/Feb 1-0.723M18:30
OMBütçeler Dengesi Nov 1OMR -339.7M19:25
US119-Day Bill Auction 10.050%19:30
US154-Day Bill Auction 1--19:30
US105-Day Bill Auction 1--19:30
PYEnflasyon Oranı (Yıllık) Feb 12.5%20:00
USFed Bostic Speech 2--20:00
DEBundesbank Balz Speech 2--20:30
UYEnflasyon Oranı (Yıllık) Feb 1--20:30
USFed Evans Konuşma 2--21:00
USFedin Bej Kitap 1--22:00
ABECB Schnabel Speech 1--22:30
  • Döviz
  • Altın
  • Emtia
 AlışSatışDK. % 
SGBP10,413510,46571.56
SRUB0,10070,10121.30
SAUD5,81455,84361.17
SSAR1,98641,99641.49
SCAD5,90205,93161.44
SKWD24,614124,73751.44
SCNY1,15201,15781.53
SSEK0,88540,88991.11
SNOK0,87950,88391.54
SCHF8,11188,15241.03
SDKK1,20971,21581.35
SJPY6,96007,00001.31
 AlışSatışDK. % 
HASGR410,4683410,74860.57
GCYR660,2537676,76000.57
GYRM1320,50701353,52000.57
GTAM2641,01502698,78700.57
08A122,7677136,5057-0.02
14A233,2586239,8073-0.02
18A298,7347307,4453-0.02
22A372,3953375,4931-0.02
22B373,3405400,42830.57
GKGT410565,20410626,100.57
GKGU54962,7654970,91-0.90
 AlışSatışDK. % 
ZINC1,25381,2549-3.02
LEAD0,92420,9256-2.39
ALUM0,99810,9986-0.63
COPPER4,17644,1782-0.04
NICKEL7,91107,9200-6.27
XPTUSD1178,001186,57-2.25
XPDUSD2355,872373,22-0.59
CORN369,50369,500.00
SUGAR13,820013,8400-0.43
WHEAT507,25507,50-0.12
COCOA2207,002210,002.15
COFFEE116,65120,95-2.70
COTTON0,00000,00000
HOIL2,30852,3092-0.43
NGAS3,22303,22500.31

BORSALAR

Tümü »
 Seans
BISTKapalı
FREEKapalı
BANKKapalı
NYSEAçık
NASDAQAçık
AMEXAçık
OTCAçık
IEXAçık
LSEKapalı
AIMKapalı
LMEAçık
LOTCKapalı
NEXKapalı
BCBAAçık
ASXKapalı
SSXKapalı
NSXKapalı
VSEKapalı
BHBKapalı
CSEKapalı
DSEKapalı
BDEKapalı
BCSEKapalı
EuronextKapalı
BSXAçık
BBVKapalı
BLSEKapalı
SASEKapalı
BSEKapalı
BOVESPAAçık
BSEKapalı
CSXKapalı
TSXAçık
CNSXAçık
NEOAçık
CDEAçık
XTSXAçık
CSXKapalı
BVSAçık
SSEKapalı
SZSEKapalı
BVCAçık
BNVAçık
ZSEKapalı
CSEKapalı
XPRAKapalı
OMXCKapalı
BVGAçık
EGXKapalı
NILXKapalı
OMXTKapalı
OMXHKapalı
EURONEXTKapalı
FSXAçık
EUREXKapalı
XETRKapalı
XHAMAçık
XMUNAçık
XBERAçık
XDUSAçık
XHANAçık
XSTUAçık
GSEKapalı
ASEKapalı
TISEKapalı
HKEXKapalı
BSEKapalı
XICEKapalı
BSEKapalı
NSEKapalı
IDXKapalı
TSEKapalı
IFBKapalı
ISEKapalı
TASEKapalı
MTAKapalı
JSEKapalı
JPXKapalı
NSEKapalı
XFKAKapalı
XSAPKapalı
ASEKapalı
KASEKapalı
NSEKapalı
XKUWKapalı
OMXRKapalı
BSEKapalı
OMXVKapalı
LUXSEKapalı
MSEKapalı
MYXKapalı
MSEKapalı
SEMKapalı
BMVAçık
MSEKapalı
MNSEKapalı
BCKapalı
NSXKapalı
EURONEXTKapalı
NZXKapalı
NSEKapalı
OSEKapalı
MSMKapalı
PSXKapalı
PEXKapalı
BVLAçık
PSEKapalı
GPWKapalı
EuronextKapalı
QEKapalı
BVBKapalı
MOEXKapalı
RUSXKapalı
RSEKapalı
TADAWULKapalı
BELEXKapalı
SGXKapalı
BSSEKapalı
XLJUKapalı
JSEKapalı
KRXKapalı
KOSDAQKapalı
BMEKapalı
BMEXKapalı
CSEKapalı
OMXKapalı
XSATKapalı
XNGMKapalı
SIXKapalı
BXKapalı
TWSEKapalı
TPEXKapalı
DSEKapalı
SETKapalı
BVMTKapalı
UXKapalı
PFTSKapalı
ADXKapalı
DFMKapalı
NDXBKapalı
BVCCKapalı
HOSEKapalı
HNXKapalı
ZSEKapalı
SUSD1.13
7,41007,4200
SEUR1.25
8,92508,9350
SGLD-0.02
409,2256409,9270
SEPET1.19
8,16758,1775
  • Kurumsal
  • Şartlar
  • Gizlilik
  • Kurallar
  • Çerez
  • K.V.K.K
  • Talep

AkıllıSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

dovizborsa.com bir AkıllıSoft markasıdır.

Değerli ziyaretçimiz, AkıllıSoft yazılım ekibi olarak sizlere en doğru ve güvenilir veriyi sunmakla birlikte, kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilmeniz adına aralıksız olarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve bizlere gösterdiğiniz kıymetli ilgiye layık olmaya çalışmaktayız.

Her şartta memnuniyetinizi hedef alan anlayışımız ile verdiğimiz hizmet kapsamında sizlere destek olmaya hazırız.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimizi ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için çok çaba sarf ettiğimizi ve içinde yaşadığımız çağın gereksinimlerine uyum sağlayabilmek adına, tüm yenilikleri eş zamanlı olarak sistemimize entegre ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Bizlere destek olduğunuz için çok teşekkür eder, bol kazançlı günler dileriz.

İletişim Bilgilerimiz

AkıllıSoft Yazılım ve Bilişim Teknolojileri
Çamlık Mh. Şehit Burak Kurtuluş Cd.
No: 144/2, Sevgi Aprt. K: 2, 34774,
Ümraniye/İstanbul, TÜRKİYE

info@akillisoft.com

  • Döviz
  • Borsa
  • Global
  • 0
  • 0
  • 0

Döviz Çevirici

X
  • Alış
  • Satış

Not Defteri

X

Döviz Kur Ortalaması

X
Toplam Miktar 0,00
Toplam Ödenen 0,00
Kur Ortalaması 0,0000

Döviz Alarm

X
Döviz
Alarm
Uyarı

Alış Fiyatı

Satış Fiyatı

Alarm Kur
 GörevFiyatSaatTemizle

PİYASA DUYURU

  • Tümünü Sil
X

dovizborsa.com

  • Kurumsal
  • Kullanım Şartları
  • Gizlilik Politikası
  • Topluluk Kuralları
  • Çerez Politikası
  • K.V.K.K.
  • Talep Politikası