Sayfanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için
Tarayıcı JavaScript özelliğinin aktif olması gerekir.

USDTRY19/04-0.33
32,4155032,42550
EURTRY19/04-0.35
34,2862534,96443
EURUSD19/040.12
1,065701,06600
GLDGR0.21
2492,63802493,4070
XAUUSD0.54
2391,442392,06
XAGGR1.20
29,882029,8972
XAGUSD1.55
28,670228,6848
DXY-0.04
106,107
 OranDK. % 
GBPUSD1,2371-0.55
USDJPY154,650.00
USDCAD1,3751-0.15
USDSEK10,9217-0.44
USDCHF0,9105-0.20
AUDUSD0,6417-0.08
EURJPY164,790.10
USDCNY7,23980.02
USDEUR0,00000
XAUEUR0.40
2244,052244,63
XAUGBP1.07
1931,401935,30
XAUXAG-0.99
83,402
BRENT0.24
86,479086,6220

EKONOMİ TAKVİMİ Bugün

Tümü »
ÜlkePiyasa VerisiAçıklananSaat
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Döviz
  • Altın
  • Emtia
 AlışSatışDK. % 
SGBP40,043540,24420.00
SRUB0,34790,34970.00
SAUD20,770220,87440.00
SSAR8,62848,67170.00
SCAD23,540123,65810.00
SKWD104,9676105,49370.00
SCNY4,47094,49330.00
SSEK2,96372,97850.00
SNOK2,93612,95080.00
SCHF35,550635,72880.00
SDKK4,62304,64610.00
SJPY20,930021,03000.00
 AlışSatışDK. % 
HASGR2480,25502481,02000.21
GCYR3992,46504092,27700.61
GYRM7984,93108184,55400.61
GTAM15969,860016319,20000.61
08A780,2430876,16630.16
14A1482,46201539,21100.16
18A1898,59101973,34800.16
22A2366,73702410,11500.16
22B2255,91002418,68300.21
GKGT2480238,002480882,000.21
GKGU76502,1676522,000.54
 AlışSatışDK. % 
ZINC1,13051,13540.73
LEAD0,93200,93510.67
ALUM0,98310,99081.12
COPPER4,48744,49251.40
NICKEL7,59267,59921.29
XPTUSD933,35935,75-0.54
XPDUSD1027,001035,000.43
CORN78125,0078125,000.00
SUGAR1952,00001954,00000.00
WHEAT88925,0088975,000.00
COCOA2588,002591,000.00
COFFEE21075,0021085,000.00
COTTON0,00000,00000
HOIL0,00000,00000
NGAS0,00000,00000
SUSD0.00
32,440032,4600
SEUR0.09
34,530034,5800
SGLD-0.19
2608,24102611,4800
SEPET-0.03
33,485033,5200

Borsa Seanslar

Borsalar, denetleyici kontrolünde ve belirli kurallar dahilinde işleyen, yerli ve yabancı ticari katılımlara açık olan kurumsal pazarlardır.

Ülkeler ticari hacimlerine göre birden fazla borsaya sahip olabilirler. Yapıları gereği bulundukları ülkenin çalışma kanunu kapsamında faaliyet gösteren borsalar, seans adı verilen işlem saatlerinde piyasalara dahil olurlar.

Açılan seanslar ile birlikte piyasaya dahil olan borsalar, sahip oldukları hacim ve kapasite doğrultusunda piyasalara katkı sağlarlar.

Ortalama 80 adet borsanın bulunduğu listede seans saatleri, platform kapsamında seçili olan UTC zaman dilimine göre, ilgili ülkeyle olan saat farkı hesaplanarak gösterilir.

* Ülkelere göre tarih/saat hesaplaması yapılırken, yaz/kış saati uygulamaları da dikkate alınmaktadır.

DövizBorsaA1K1A2K2 
TRYBIST, TurkeyHafta TatiliKapalı
TRYFREE, TurkeyHafta TatiliKapalı
TRYBANK, TurkeyHafta TatiliKapalı
USDNYSE, United StatesHafta TatiliKapalı
USDNASDAQ, United StatesHafta TatiliKapalı
USDAMEX, United StatesHafta TatiliKapalı
USDOTC, United StatesHafta TatiliKapalı
USDIEX, United StatesHafta TatiliKapalı
GBPLSE, United KingdomHafta TatiliKapalı
GBPAIM, United KingdomHafta TatiliKapalı
GBPLME, United KingdomHafta TatiliKapalı
GBPLOTC, United KingdomHafta TatiliKapalı
GBPNEX, United KingdomHafta TatiliKapalı
ARSBCBA, ArgentinaHafta TatiliKapalı
AUDASX, AustraliaHafta TatiliKapalı
AUDSSX, AustraliaHafta TatiliKapalı
AUDNSX, AustraliaHafta TatiliKapalı
EURVSE, AustriaHafta TatiliKapalı
BHDBHB, Bahrain09:3013:00----Kapalı
BDTCSE, Bangladesh07:3011:30----Kapalı
BDTDSE, Bangladesh07:3011:30----Kapalı
BBDBDE, BarbadosHafta TatiliKapalı
BYRBCSE, BelarusHafta TatiliKapalı
EUREuronext, BelgiumHafta TatiliKapalı
BMDBSX, BermudaHafta TatiliKapalı
BOBBBV, BoliviaHafta TatiliKapalı
BAMBLSE, BosniaHafta TatiliKapalı
BAMSASE, BosniaHafta TatiliKapalı
BWPBSE, BotswanaHafta TatiliKapalı
BRLBOVESPA, BrazilTiradentes DayKapalı
BGNBSE, BulgariaHafta TatiliKapalı
KHRCSX, CambodiaHafta TatiliKapalı
CADTSX, CanadaHafta TatiliKapalı
CADCNSX, CanadaHafta TatiliKapalı
CADNEO, CanadaHafta TatiliKapalı
CADCDE, CanadaHafta TatiliKapalı
CADXTSX, CanadaHafta TatiliKapalı
KYDCSX, Cayman IslandsHafta TatiliKapalı
CLPBVS, ChileHafta TatiliKapalı
CNYSSE, ChinaHafta TatiliKapalı
CNYSZSE, ChinaHafta TatiliKapalı
COPBVC, ColombiaHafta TatiliKapalı
CRCBNV, Costa RicaHafta TatiliKapalı
HRKZSE, CroatiaHafta TatiliKapalı
EURCSE, CyprusEaster DayKapalı
CZKXPRA, Czech RepublicHafta TatiliKapalı
DKKOMXC, DenmarkHafta TatiliKapalı
USDBVG, EcuadorHafta TatiliKapalı
EGPEGX, Egypt11:0015:30----Açık
EGPNILX, Egypt11:0015:30----Açık
EUROMXT, EstoniaHafta TatiliKapalı
EUROMXH, FinlandHafta TatiliKapalı
EUREURONEXT, FranceHafta TatiliKapalı
EURFSX, GermanyHafta TatiliKapalı
EUREUREX, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXETR, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXHAM, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXMUN, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXBER, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXDUS, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXHAN, GermanyHafta TatiliKapalı
EURXSTU, GermanyHafta TatiliKapalı
GHSGSE, GhanaHafta TatiliKapalı
EURASE, GreeceHafta TatiliKapalı
GBPTISE, GuernseyHafta TatiliKapalı
HKDHKEX, Hong KongHafta TatiliKapalı
HUFBSE, HungaryHafta TatiliKapalı
ISKXICE, IcelandHafta TatiliKapalı
INRBSE, IndiaHafta TatiliKapalı
INRNSE, IndiaHafta TatiliKapalı
IDRIDX, IndonesiaHafta TatiliKapalı
IRRTSE, Iran07:3011:00----Kapalı
IRRIFB, Iran07:3011:00----Kapalı
EURISE, IrelandHafta TatiliKapalı
ILSTASE, Israel09:4616:15----Açık
EURMTA, ItalyHafta TatiliKapalı
JMDJSE, JamaicaHafta TatiliKapalı
JPYJPX, JapanHafta TatiliKapalı
JPYNSE, JapanHafta TatiliKapalı
JPYXFKA, JapanHafta TatiliKapalı
JPYXSAP, JapanHafta TatiliKapalı
JODASE, Jordan10:3012:30----Kapalı
KZTKASE, KazakhstanHafta TatiliKapalı
KESNSE, KenyaHafta TatiliKapalı
KWDXKUW, Kuwait09:0012:30----Kapalı
EUROMXR, LatviaHafta TatiliKapalı
LBPBSE, LebanonHafta TatiliKapalı
EUROMXV, LithuaniaHafta TatiliKapalı
EURLUXSE, LuxembourgHafta TatiliKapalı
MKDMSE, MacedoniaHafta TatiliKapalı
MYRMYX, MalaysiaHafta TatiliKapalı
EURMSE, MaltaHafta TatiliKapalı
MURSEM, MauritiusHafta TatiliKapalı
MXNBMV, MexicoHafta TatiliKapalı
MNTMSE, MongoliaHafta TatiliKapalı
EURMNSE, MontenegroHafta TatiliKapalı
MADBC, MoroccoHafta TatiliKapalı
ZARNSX, NamibiaHafta TatiliKapalı
EUREURONEXT, NetherlandsHafta TatiliKapalı
NZDNZX, New Zealand01:0007:45----Kapalı
NGNNSE, NigeriaHafta TatiliKapalı
NOKOSE, NorwayHafta TatiliKapalı
OMRMSM, Oman09:0013:00----Kapalı
PKRPSX, PakistanHafta TatiliKapalı
EGPPEX, Palestine10:0013:00----Kapalı
PENBVL, PeruHafta TatiliKapalı
PHPPSE, PhilippinesHafta TatiliKapalı
PLNGPW, PolandHafta TatiliKapalı
EUREuronext, PortugalHafta TatiliKapalı
QARQE, Qatar09:3013:10----Kapalı
RONBVB, RomaniaHafta TatiliKapalı
RUBMOEX, RussiaHafta TatiliKapalı
RUBRUSX, RussiaHafta TatiliKapalı
RWFRSE, RwandaHafta TatiliKapalı
SARTADAWUL, Saudi Arabia10:0015:00----Kapalı
RSDBELEX, SerbiaHafta TatiliKapalı
SGDSGX, SingaporeHafta TatiliKapalı
EURBSSE, SlovakiaHafta TatiliKapalı
EURXLJU, SloveniaHafta TatiliKapalı
ZARJSE, South AfricaHafta TatiliKapalı
KRWKRX, South KoreaHafta TatiliKapalı
KRWKOSDAQ, South KoreaHafta TatiliKapalı
EURBME, SpainHafta TatiliKapalı
EURBMEX, SpainHafta TatiliKapalı
LKRCSE, Sri LankaHafta TatiliKapalı
SEKOMX, SwedenHafta TatiliKapalı
SEKXSAT, SwedenHafta TatiliKapalı
SEKXNGM, SwedenHafta TatiliKapalı
CHFSIX, SwitzerlandHafta TatiliKapalı
CHFBX, SwitzerlandHafta TatiliKapalı
TWDTWSE, TaiwanHafta TatiliKapalı
TWDTPEX, TaiwanHafta TatiliKapalı
TZSDSE, TanzaniaHafta TatiliKapalı
THBSET, ThailandHafta TatiliKapalı
TNDBVMT, TunisiaHafta TatiliKapalı
UAHUX, UkraineHafta TatiliKapalı
UAHPFTS, UkraineHafta TatiliKapalı
AEDADX, United Arab Emirates09:0012:45----Kapalı
AEDDFM, United Arab Emirates09:0012:50----Kapalı
AEDNDXB, United Arab Emirates09:0013:00----Kapalı
VEFBVCC, VenezuelaHafta TatiliKapalı
VNDHOSE, VietnamHafta TatiliKapalı
VNDHNX, VietnamHafta TatiliKapalı
ZWLZSE, ZimbabweHafta TatiliKapalı
  • Döviz
  • Borsa
  • Global
  • 0
  • 0
  • 0

Döviz Çevirici

X
  • Alış
  • Satış

Not Defteri

X

Döviz Kur Ortalaması

X
Toplam Miktar 0,00
Toplam Ödenen 0,00
Kur Ortalaması 0,0000

Döviz Alarm

X
Döviz
Alarm
Uyarı

Alış Fiyatı

Satış Fiyatı

Alarm Kur
 GörevFiyatSaatTemizle

PİYASA DUYURU

  • Tümünü Sil
X

dovizborsa.com

  • Kurumsal
  • Kullanım Şartları
  • Gizlilik Politikası
  • Topluluk Kuralları
  • Çerez Politikası
  • K.V.K.K.
  • Talep Politikası