Sayfanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için
Tarayıcı JavaScript özelliğinin aktif olması gerekir.

USDTRY04:29:130.55
33,0189033,02890
EURTRY04:29:100.53
35,7156335,86526
EURUSD04:29:14-0.05
1,083821,08385
GLDGR0.13
2534,32002535,0870
XAUUSD-0.43
2386,972387,19
XAGGR-0.24
30,416130,4313
XAGUSD-0.87
28,641428,6564
DXY-0.04
104,296
 OranDK. % 
GBPUSD1,2894-0.14
USDJPY152,94-0.61
USDCAD1,38180.04
USDSEK10,78420.06
USDCHF0,8842-0.07
AUDUSD0,6565-0.25
EURJPY165,76-0.63
USDCNY7,26250.00
USDEUR0,00000
XAUEUR-0.43
2202,342202,54
XAUGBP-0.30
1850,001853,70
XAUXAG0.44
83,322
BRENT-0.30
80,444080,4700

EKONOMİ TAKVİMİ Bugün

Tümü »
ÜlkePiyasa VerisiAçıklananSaat
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Döviz
  • Altın
  • Emtia
 AlışSatışDK. % 
SGBP42,199242,4108-0.12
SRUB0,37940,38131.60
SAUD21,483621,5913-0.24
SSAR8,72508,76870.01
SCAD23,685523,8042-0.07
SKWD107,0731107,60980.01
SCNY4,50644,52900.00
SSEK3,03483,0500-0.06
SNOK2,96472,9796-0.11
SCHF37,013137,19860.06
SDKK4,75324,7770-0.02
SJPY21,390021,50000.61
 AlışSatışDK. % 
HASGR2521,72902522,49300.13
GCYR4029,25704129,9880-0.42
GYRM8058,51408259,9770-0.42
GTAM16117,030016469,5900-0.42
08A768,3330859,75600.08
14A1459,83301510,38200.08
18A1869,61001936,38700.08
22A2330,61002364,97500.08
22B2293,63302459,11400.13
GKGT2521882,002522183,000.13
GKGU76365,3476374,46-0.42
 AlışSatışDK. % 
ZINC1,13051,13540.73
LEAD0,93200,93510.67
ALUM0,98310,99081.12
COPPER4,08094,0856-0.07
NICKEL7,59267,59921.29
XPTUSD946,80949,20-0.48
XPDUSD922,41928,06-1.04
CORN78125,0078125,000.00
SUGAR1952,00001954,00000.00
WHEAT88925,0088975,000.00
COCOA2588,002591,000.00
COFFEE21075,0021085,000.00
COTTON0,00000,00000
HOIL0,00000,00000
NGAS0,00000,00000
SUSD-0.24
32,800032,8200
SEUR-0.20
35,530035,5800
SGLD0.14
2586,09002589,3170
SEPET-0.22
34,165034,2000

Borsa Seanslar

Borsalar, denetleyici kontrolünde ve belirli kurallar dahilinde işleyen, yerli ve yabancı ticari katılımlara açık olan kurumsal pazarlardır.

Ülkeler ticari hacimlerine göre birden fazla borsaya sahip olabilirler. Yapıları gereği bulundukları ülkenin çalışma kanunu kapsamında faaliyet gösteren borsalar, seans adı verilen işlem saatlerinde piyasalara dahil olurlar.

Açılan seanslar ile birlikte piyasaya dahil olan borsalar, sahip oldukları hacim ve kapasite doğrultusunda piyasalara katkı sağlarlar.

Ortalama 80 adet borsanın bulunduğu listede seans saatleri, platform kapsamında seçili olan UTC zaman dilimine göre, ilgili ülkeyle olan saat farkı hesaplanarak gösterilir.

* Ülkelere göre tarih/saat hesaplaması yapılırken, yaz/kış saati uygulamaları da dikkate alınmaktadır.

DövizBorsaA1K1A2K2 
TRYBIST, Turkey10:0018:00----Kapalı
TRYFREE, Turkey10:0018:30----Kapalı
TRYBANK, Turkey08:3018:30----Kapalı
USDNYSE, United States16:3023:00----Kapalı
USDNASDAQ, United States16:3023:00----Kapalı
USDAMEX, United States16:3023:00----Kapalı
USDOTC, United States13:0000:00----Kapalı
USDIEX, United States16:3023:00----Kapalı
GBPLSE, United Kingdom10:0018:30----Kapalı
GBPAIM, United Kingdom10:0018:30----Kapalı
GBPLME, United Kingdom03:0022:00----Açık
GBPLOTC, United Kingdom10:0019:00----Kapalı
GBPNEX, United Kingdom10:0018:30----Kapalı
ARSBCBA, Argentina17:0023:00----Kapalı
AUDASX, Australia03:0009:00----Açık
AUDSSX, Australia03:1509:15----Açık
AUDNSX, Australia03:0009:00----Açık
EURVSE, Austria10:0418:30----Kapalı
BHDBHB, Bahrain09:3013:00----Kapalı
BDTCSE, Bangladesh07:3011:30----Kapalı
BDTDSE, Bangladesh07:3011:30----Kapalı
BBDBDE, Barbados17:0020:00----Kapalı
BYRBCSE, Belarus09:0016:50----Kapalı
EUREuronext, Belgium10:0018:30----Kapalı
BMDBSX, Bermuda15:0022:30----Kapalı
BOBBBV, Bolivia16:0019:0020:0020:15Kapalı
BAMBLSE, Bosnia10:3014:00----Kapalı
BAMSASE, Bosnia11:0014:30----Kapalı
BWPBSE, Botswana11:2514:20----Kapalı
BRLBOVESPA, Brazil16:0023:55----Kapalı
BGNBSE, Bulgaria10:1016:55----Kapalı
KHRCSX, Cambodia05:0010:50----Kapalı
CADTSX, Canada16:3023:00----Kapalı
CADCNSX, Canada15:0000:00----Kapalı
CADNEO, Canada16:3023:00----Kapalı
CADCDE, Canada09:0023:30----Kapalı
CADXTSX, Canada16:3023:15----Kapalı
KYDCSX, Cayman Islands15:0520:25----Kapalı
CLPBVS, Chile16:3000:00----Kapalı
CNYSSE, China04:3006:3008:0010:00Kapalı
CNYSZSE, China04:3006:3008:0009:57Kapalı
COPBVC, Colombia17:3000:00----Kapalı
CRCBNV, Costa Rica19:0022:00----Kapalı
HRKZSE, Croatia10:3016:55----Kapalı
EURCSE, Cyprus10:3017:00----Kapalı
CZKXPRA, Czech Republic10:0017:20----Kapalı
DKKOMXC, Denmark10:0018:00----Kapalı
USDBVG, Ecuador17:3023:30----Kapalı
EGPEGX, Egypt11:0015:30----Kapalı
EGPNILX, Egypt11:0015:30----Kapalı
EUROMXT, Estonia10:0016:00----Kapalı
EUROMXH, Finland10:0018:30----Kapalı
EUREURONEXT, France10:0018:30----Kapalı
EURFSX, Germany09:0021:00----Kapalı
EUREUREX, Germany09:5518:45----Kapalı
EURXETR, Germany10:0018:30----Kapalı
EURXHAM, Germany09:0021:00----Kapalı
EURXMUN, Germany09:0021:00----Kapalı
EURXBER, Germany09:0021:00----Kapalı
EURXDUS, Germany09:0021:00----Kapalı
EURXHAN, Germany09:0021:00----Kapalı
EURXSTU, Germany09:0023:00----Kapalı
GHSGSE, Ghana13:0018:00----Kapalı
EURASE, Greece10:1517:20----Kapalı
GBPTISE, Guernsey11:0018:30----Kapalı
HKDHKEX, Hong Kong04:3007:0008:0011:00Kapalı
HUFBSE, Hungary10:0018:00----Kapalı
ISKXICE, Iceland12:3018:30----Kapalı
INRBSE, India06:4513:00----Kapalı
INRNSE, India06:4513:00----Kapalı
IDRIDX, Indonesia05:0008:0009:3012:00Kapalı
IRRTSE, IranHafta TatiliKapalı
IRRIFB, IranHafta TatiliKapalı
EURISE, Ireland13:0021:30----Kapalı
ILSTASE, Israel09:4617:14----Kapalı
EURMTA, Italy10:0018:30----Kapalı
JMDJSE, Jamaica17:0021:00----Kapalı
JPYJPX, Japan03:0005:3006:3009:00Açık
JPYNSE, Japan03:0005:3006:3009:30Açık
JPYXFKA, Japan03:0005:3006:3009:30Açık
JPYXSAP, Japan03:0005:3006:3009:30Açık
JODASE, Jordan10:3012:30----Kapalı
KZTKASE, Kazakhstan08:3014:00----Kapalı
KESNSE, Kenya09:3115:00----Kapalı
KWDXKUW, Kuwait09:0012:30----Kapalı
EUROMXR, Latvia10:0015:55----Kapalı
LBPBSE, Lebanon09:3012:30----Kapalı
EUROMXV, Lithuania10:0016:00----Kapalı
EURLUXSE, Luxembourg10:0018:30----Kapalı
MKDMSE, Macedonia10:0015:00----Kapalı
MYRMYX, Malaysia04:0007:3009:3012:00Açık
EURMSE, Malta10:3016:30----Kapalı
MURSEM, Mauritius09:0013:30----Kapalı
MXNBMV, Mexico16:3023:00----Kapalı
MNTMSE, Mongolia05:0008:00----Kapalı
EURMNSE, Montenegro10:3015:00----Kapalı
MADBC, Morocco11:3017:20----Kapalı
ZARNSX, Namibia10:0018:00----Kapalı
EUREURONEXT, Netherlands10:0018:40----Kapalı
NZDNZX, New Zealand01:0007:45----Açık
NGNNSE, Nigeria12:0016:20----Kapalı
NOKOSE, Norway10:0017:20----Kapalı
OMRMSM, Oman09:0013:00----Kapalı
PKRPSX, Pakistan07:3013:30----Kapalı
EGPPEX, Palestine10:0013:00----Kapalı
PENBVL, Peru17:3023:52----Kapalı
PHPPSE, Philippines04:3007:0008:3010:15Kapalı
PLNGPW, Poland10:0017:50----Kapalı
EUREuronext, Portugal11:0019:30----Kapalı
QARQE, Qatar09:3013:10----Kapalı
RONBVB, Romania10:0017:45----Kapalı
RUBMOEX, Russia09:3019:00----Kapalı
RUBRUSX, Russia09:3019:00----Kapalı
RWFRSE, Rwanda10:0013:00----Kapalı
SARTADAWUL, Saudi Arabia10:0015:00----Kapalı
RSDBELEX, Serbia10:3015:00----Kapalı
SGDSGX, Singapore04:0007:0008:0012:00Açık
EURBSSE, Slovakia12:0016:30----Kapalı
EURXLJU, Slovenia10:1515:20----Kapalı
ZARJSE, South Africa10:0018:00----Kapalı
KRWKRX, South Korea03:0009:30----Açık
KRWKOSDAQ, South Korea03:0009:30----Açık
EURBME, Spain10:0018:30----Kapalı
EURBMEX, Spain10:0018:30----Kapalı
LKRCSE, Sri Lanka07:0012:00----Kapalı
SEKOMX, Sweden10:0018:30----Kapalı
SEKXSAT, Sweden10:0018:25----Kapalı
SEKXNGM, Sweden10:0018:30----Kapalı
CHFSIX, Switzerland10:3018:00----Kapalı
CHFBX, Switzerland10:0018:30----Kapalı
TWDTWSE, Taiwan04:0008:30----Açık
TWDTPEX, Taiwan04:0008:30----Açık
TZSDSE, Tanzania10:0016:00----Kapalı
THBSET, Thailand06:0008:3010:3012:30Kapalı
TNDBVMT, TunisiaRepublic DayKapalı
UAHUX, Ukraine10:3017:15----Kapalı
UAHPFTS, Ukraine10:0017:15----Kapalı
AEDADX, United Arab Emirates09:0012:45----Kapalı
AEDDFM, United Arab Emirates09:0012:50----Kapalı
AEDNDXB, United Arab Emirates09:0013:00----Kapalı
VEFBVCC, VenezuelaBolivar's BirthdayKapalı
VNDHOSE, Vietnam05:1507:3009:0010:30Kapalı
VNDHNX, Vietnam05:0007:3009:0011:00Kapalı
ZWLZSE, Zimbabwe11:0016:00----Kapalı
  • Döviz
  • Borsa
  • Global
  • 0
  • 0
  • 0

Döviz Çevirici

X
  • Alış
  • Satış

Not Defteri

X

Döviz Kur Ortalaması

X
Toplam Miktar 0,00
Toplam Ödenen 0,00
Kur Ortalaması 0,0000

Döviz Alarm

X
Döviz
Alarm
Uyarı

Alış Fiyatı

Satış Fiyatı

Alarm Kur
 GörevFiyatSaatTemizle

PİYASA DUYURU

  • Tümünü Sil
X

dovizborsa.com

  • Kurumsal
  • Kullanım Şartları
  • Gizlilik Politikası
  • Topluluk Kuralları
  • Çerez Politikası
  • K.V.K.K.
  • Talep Politikası